Дизайн та декор інтер'єрів

пп "оселя мрій"
(097)-682-25-73     info@o-m.com.ua
РУС ENG  
Дизайн інтер'єрів  Декор  Феншуй  Консультації  Планування
Головна  
Новини  
Наша команда  
Послуги та ціни  
Галерея проектів  
Квартири
 
Офіси
 
Кафе та ресторани
 
Оформлення фасадів
 
Приватні будинки, котеджі
 
Зараз в роботі  
Авторські роботи  
Наші партнери  
Питання та відповіді  
Інтер`єрний конструктор  
Обери колір
 
Обери стиль
 
Обери приміщення
 
Блог  
Історія одного ремонту  
Контакти  
Мапа сайту  


31.04.2010 Замовникові представлені перші ескізи по будинку в c.Чайка. Майже чиста класика - б ...

На Головну /  Статті Версія для друку Контакти Мапа сайту   

Інтер`єр в стилі Ар Нуво

Інтер`єр в стилі Ар Нуво – це, мабуть, межа мрій про таємничу розкіш, але не засліплюючу, крикливу, домінуючу. Це розкіш гармонії та спокою. Синтетизм раціональної простоти та химерної фантастичності. Свобода, повітря, переливчасті тканини, безперервність простору, м`які лінії, асиметрія рослинного орнаменту. Шовк, метал, дерево, кольорове скло. Крапля вивіреної недбалості, як ледь відчутний присмак, невловимий шепіт, напівнатяк.

Інтер`єр в стилі Ар Нуво – це межа мрій про таємничу розкішІнтер`єр в стилі Ар Нуво – це межа мрій про таємничу розкіш

Ар Нуво (франц. “L’Art Nouveau” – “Нове мистецтво”) – французька назва течії в мистецтві періоду модерна на розі XIX-XX століть. Серед його головних особливостей можна виділитьи такі, як відмова від прямих кутів на користь більш природніх ліній, цікавість до нових технологій, розквіт прикладного мистецтва. Модерн намагався поєднати художні та утилітарні функції створюваних витворів.

Найяскравіші представники цього напрамку: Альфонс Муха, Гюстав Клімта Антоніо Гауді, Обрі Бердслі, Віктор Орта, Ектор Гімар

Для цього стилю характерні звивисті та плавні риси. Лінія має самостойне значення як засіб виразності, живе своїм життям. Вона є основою орнаменту, виконує стильотворчу функцію, втілюючи в собі красу. Головним натхненням для художників Ар Нуво була природа. Найпоширенішими мотивами були бутон (символ появи нового життя) та екзотичні рослини з довгими стеблами та неяскавими квітами. Перевага надавалась ліліям, кувшинкам, ірісам та орхідеям. Зображали також яскраві та граціозні комахи та птахи – стрекози та метелики, ластівки та павліни.

Ще одна важлива риса дизайну Ар Нуво – використання еротичних мотивів, атмосфера романтизму, легкого флірту. Природні вигини жіночого тіла, обрамлені довгими локонами волосся та складками одягу, стали яскравим графічним символом модерну.

Головна задача при оформленні інтер`єру в стилі Ар Нуво – відтворити так званий цільний, «перетікаючий» простір: відсутність прямих кутів, навмисне подкреслення вертикальних ліній, овальні арки, звивистий рослинний орнамент (відомий під назвою «удар бича»). При вмілому поєднанні всі кольори та штрихи зіллються в одну плавну лінію.
Знадобиться глобальне перепланування на користь плавних арок та згладжування гострих кутів, звільнення простору. Міжкомнатні перегородки замінюються ширмами або вікнами з вітражами.
Інтер`єр в стилі Ар Нуво – це межа мрій про таємничу розкішІнтер`єр в стилі Ар Нуво – це межа мрій про таємничу розкіш

Розвиток інтер`єру по спиралі – один з найулюбленіших прийомів модерну – робить його схожим на морську мушлю. Центром інтер`єру в епоху модерну були відкриті виті сходи з кованими перилами та складним переплетінням металевих деталей.

В інтер`єрі присутні багаті кольори – від найяскравіших вітражних кольорів до приглушеної гами, що не відволікає від головного – лінії та об`єму. Стіни, як правило, фарбуються в пастельні кольори та нерідко розписуються. Можна задрапірувати їх тканиною з рослинним малюнком або обрати охристі шпалери з тканинною фактурою.

Овальні вікна декоруються карнизами з кованими наконечниками та легкою тканиною – шовком, органзою або тюлем в тон стін. Ламбрекен складної форми повторює малюнок на тканині.

Меблі відрізняються текучою формою, детальністю, філігранністю: ковані елементи, різні ніжки крісел, різні рами дзеркал та картин, вітражі, металеві решітки, камін, прикрашений кахлями ручної роботи, плафони з матового скла на чудернацьких люстрах та бра, двері з вставками зі скла та бронзи.

Центром интерьера в эпоху модерна была открытая витая лестница с коваными перилами и сложным переплетением металлических деталейІнтер`єр в стилі Ар Нуво – це межа мрій про таємничу розкішІнтер`єр в стилі Ар Нуво гармонійно поєднує благородну деревину, метал, кольорове скло, дорогі тканини, кераміку (від найтоншого фарфору до кахлів та облицювальної плитки), камінь, ковані елементи, дзеркала, вітражі. Оскільки модерн задумувался как стиль, що поєднує красу та комфорт, він ніколи не «конфліктував» з благами цивілізації. Саме прийняттям всього нового і пояснюється нинішня актуальність модерну. Тому в інтер`єр добре вписуються побутова техніка та сучасна апаратура.

Інтер`єр в стилі Ар Нуво може стати справжнім витвором мистецтва, який буде втіленням вашої індивідуальності. Адже недарма основний девіз дизайну в стилі модерн звучить так: "Жодна оселя не схожа на інші".

За матеріалами статті Олександри Холопик "Як у найкращих будинках Парижу"
http://www.strojmir.ru/

 

Не дитяча дитяча

Не дитяча дитяча

авт.: Губарець М.

 
   
 

Ремонт
за мінімальну суму?

Мы знаємо,
як це зробити!
 
   
 

Квартира на
пр.Перемоги
м.Київ

Ванна кімната

авт.:Губарець М.

 
   
 

 Авторські предмети декору

Носорог

 
   
 

Маленька квартирка для великої родини

Маленькая гостиная в маленькой квартирке

авт.: Губарець М.

 
   
  
   
 

Декорування інтер`єру авторськими панно

Виготовлення декоративних панно стало сюжетом телепередачі "Чотири стіни" на УТ-1

авт.: Губарець М.

 
   
 
Хрустальные люстры из Богемии.  Кристаллы Сваровски
 
 
 
Рейтинг сайтов 3D Architech UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Каталог сайтов на http://www.allproperty.com.ua/ Архитектурно-строительный портал BAU.ua Маленькая кухня