Дизайн та декор інтер'єрів

пп "оселя мрій"
(097)-682-25-73     info@o-m.com.ua
РУС ENG  
Дизайн інтер'єрів  Декор  Феншуй  Консультації  Планування
Головна  
Новини  
Наша команда  
Послуги та ціни  
Галерея проектів  
Квартири
 
Офіси
 
Кафе та ресторани
 
Оформлення фасадів
 
Приватні будинки, котеджі
 
Зараз в роботі  
Авторські роботи  
Наші партнери  
Питання та відповіді  
Інтер`єрний конструктор  
Обери колір
 
Обери стиль
 
Обери приміщення
 
Блог  
Історія одного ремонту  
Контакти  
Мапа сайту  


31.04.2010 Замовникові представлені перші ескізи по будинку в c.Чайка. Майже чиста класика - б ...

На Головну /  Статті Версія для друку Контакти Мапа сайту   

Міфи про дизайн інтерь`єру

Наталья Митина - архитектор, дизайнер, Латвия
 Наталья Митина: Мифы о дизайне интерьера
 Наталья Митина: Мифы о дизайне интерьера
 Наталья Митина: Мифы о дизайне интерьера
 Наталья Митина: Мифы о дизайне интерьера
 

Ніхто, крім мене не знає, як я хочу жити. Безумовно, ніхто не може сказати вам, як ви хочете жити. Але порадити, як ваші плани і мрії реалізувати щонайкраще, як ваш будинок зробити гармонійним, зручним і затишним простором – тут дизайнер вам згодиться. Тому що він володіє деякими специфічними знаннями (ергономіка, поняття композиції, психологія кольору, теорія освітлення), знається на стилях інтер'єру, знає ринок обробних матеріалів, розуміє технічні деталі. Дизайнер створить ескізи майбутнього інтер'єру, по яких ви зрозумієте, чи буде вам комфортно й затишно у вашому новому будинку. Завдання дизайнера – спроектувати не лише і не стільки сам інтер'єр, скільки враження, яке він справлятиме на господаря будинку і його гостей.

У мене добрий смак, я сам можу розробити дизайн інтер'єру. Багато людей мають добрий смак, але далеко не всі. Не в кожного вистачить сміливості сказати собі "У мене поганий смак". Але це й не потрібно! Дизайнер інтер'єру відрізняється, в першу чергу, спеціалізованими знаннями і навиками, умінням працювати в цій сфері. Тим паче, що смак – це справа тонка, тут важлива не стільки наявність смаку, скільки співпадіння смаку замовника та дизайнера.

Дизайн-проект – це дуже дорого, мені це не по кишені. Так, послуги дизайнера інтер'єру коштують певних грошей. Проте створення дизайну-проекту до початку ремонтних робіт дозволить вам заощадити значну кількість засобів в ході ремонту. Ви зрозумієте, чи добре виглядає колір стенів ще до того, як купите фарбу і використаєте її. Розрахунок необхідної кількості матеріалів дозволить вам не переплачувати за зайві квадратні метри та кілограми. Ви будете позбавлені від переробок, які неминучі в ході ремонту без дизайну-проекту. Та й давати завдання вашим будівельникам і ремонтникам буде набагато простіше, просто передавши їм креслення, а не пояснюючи на пальцях.

Я можу скористатися безкоштовною консультацією дизайнера в салоні або магазині. Безкоштовний сир, як відомо, буває лише в мишоловці. Послуги дизайнерів в салонах не безкоштовні, просто ціна за них включена в ціну матеріалу, який ви купуєте. Але дизайнер в салоні не розробляє проект вашого будинку, як єдине ціле. Він не зможе вам приділити багато уваги, у нього навряд чи вийде глибоко та індивідуально зрозуміти кожного клієнта. Kрім того, такий дизайнер буде в першу чергу зацікавлений, щоб ви купили матеріали саме в цьому магазині. Він обмежений вибором, який надає його салон. При цьому в іншому салоні ви можете знайти щось більш відповідне вам за стилем, ціною або якістю.

Мені доведеться купувати дорогі дизайнерські меблі, сантехніку, оздоблювальні матеріали. Розробка дизайн-проекту – це спільна робота дизайнера і замовника. Замовник на всіх етапах контролює та направляє ідеї дизайнера. Він може заздалегідь вказати бюджет, в який повинен укластися дизайнер або в ході розробки проекту вказувати на непідходящі йому за ціною предмети меблів або оздоблення. Дизайнер може запропонувати вам дорогі меблі або сантехніку, але не може змусити вас купити її. В цьому випадку спільними зусиллями шукається компромісний варіант – дешевший аналог, відповідний по дизайну до загальної концепції дизайн-проекту.

Я не хочу платити за дизайн, який може мені не сподобатися. При професійному підході до розробки дизайн-проекту результат просто не може не сподобатися замовникові – адже він народжується в чисельних консультаціях, обговореннях, спільному перегляді каталогів, журналів, зразків. Якщо дизайнер якісно і професійно виконує свою роботу, а замовник відноситься до проектування серйозно та вдумливо, то результатом їхньої спільної роботи повинен стати дизайн приміщення, що максимально відповідає потребам та пристрастям замовника.
Kрім того, робота над проектом проводиться поетапно. І на кожному етапі потрібен акцепт рішень замовником. У випадку, якщо рішення не відповідає смакам замовника, згода на нього не буде отримана і робота над цим етапом проектування продовжуватиметься.

 

Проект
"Запрошуємо на свято"

авт.:Губарець М.

 
   
 

Ремонт
за мінімальну суму?

Мы знаємо,
як це зробити!
 
   
 

Кафе "Арабіка"

Кафе "Арабіка"

авт.: Губарець М.

 
   
 

 Авторські предмети декору

Носорог

 
   
 

Проект бізнес-центру
в Києві

Таким ми бачимо майбутній бізнес-центр

авт.: Губарець М.

 
   
  
   
 

Дворівнева квартира
на Оболоні

Помпезний трьохріжковий ліхтар біля плетеної лавки – природні садові атрибути. Але на 16 поверсі це вельми несподівано, мило й весело

авт.: Губарець М.

 
   
 
Хрустальные люстры из Богемии.  Кристаллы Сваровски
 
 
 
Рейтинг сайтов 3D Architech UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Каталог сайтов на http://www.allproperty.com.ua/ Архитектурно-строительный портал BAU.ua Маленькая кухня