Дизайн та декор інтер'єрів

пп "оселя мрій"
(097)-682-25-73     info@o-m.com.ua
РУС ENG  
Дизайн інтер'єрів  Декор  Феншуй  Консультації  Планування
Головна  
Новини  
Наша команда  
Послуги та ціни  
Галерея проектів  
Квартири
 
Офіси
 
Кафе та ресторани
 
Оформлення фасадів
 
Приватні будинки, котеджі
 
Зараз в роботі  
Авторські роботи  
Статті  
Наші партнери  
Питання та відповіді  
Інтер`єрний конструктор  
Обери колір
 
Обери стиль
 
Обери приміщення
 
Історія одного ремонту  
Контакти  
Мапа сайту  


31.04.2010 Замовникові представлені перші ескізи по будинку в c.Чайка. Майже чиста класика - б ...

На Головну /  Блог Версія для друку Контакти Мапа сайту   

Кому довірити ремонт?

15.12.2008

Кому довірити ремонт? Це питання задає кожен, хто затіяв цей процес. Можливостей, як правило, чотири.
Варіант 1. Можна довіритися дизайнеру, який розробляв проект. Дизайнер запропонує замовнику виконроба, з яким вже доводилося працювати, з яким є взаєморозуміння та звична схема роботи.
Варіант 2. Знайти будівельників або окремих майстрів через знайомих.
Варіант 3. Знайти бригаду самостійно.
Варіант 4. Виконати всі роботи своїми руками.

Довго не розповсюджуватимуся щодо переваг та недоліків кожного з варіантів. Просто розповім випадок зі своєї практики.

З клієнтами ми порозумілися практично відразу, погляди й сприйняття були дуже схожими. Проект вийшов чудовий. Були знайдені та закуплені оздоблювальні матеріали. Клієнти зачекали кілька місяців, назбиравши грошей на ремонт.

Ми знову зустрілися на об'єкті, я прийшла разом зі своїм виконробом. Виконроб заздалегідь оцінив проект та складність робіт з його втілення. Оглянув квартиру в новобудові, відзначив, що стяжку на підлозі та штукатурку на стінах переробляти не варто, через декілька днів він склав кошторис. При цьому в кошторисі були запропоновані декілька варіантів – дешевший і дорожчий. Замовнику здалося, що загальна сума для нього завелика, хоча розцінки по видах робіт були запропоновані звичайні, практично як у всіх.

Отже, замовник узяв тайм-аут та вирішив пошукати виконавців самостійно. В результаті на об'єкті з'явилася бригада з хлопчиськ років по 17. Розцінки у них були істотно нижчі, ніж в середньому на ринку (майже в 2 рази). Судячи з усього, хлопці побули трохи в підмайстрах і вирішили почати працювати самостійно.

Авторський нагляд було вирішено оплачувати по візитах на об'єкт. Зрозуміло, клієнт намагався на цьому трохи заощадити, тому викликав мене тільки в критичних випадках. І попередню зустріч з працівниками він проводив без мене. А дарма.

90-сантиметровый коридор стал еще уже, когда стены зашили гипсокартономДня через три після початку робіт зателефонував замовник і з жахом повідомив, що вони збили штукатурку в коридорі. На питання "навіщо?" сказали, що штукатурка погана, і вони зашиють стіни гіпсокартоном.
Я приїхала, пояснила хлопчикам, що і в якій послідовності робити. Особливо звернула увагу на те, що коридор вузький, в ньому важливий кожен сантиметр. Якщо вже так вийшло, гіпсокартонні листи доведеться кріпити на клейову суміш та на саморізи прямо до цегляної кладки, оскільки профільна система займе дуже багато місця.

Ще за день знову подзвонив замовник, в повній істериці: "Вони зашили весь коридор гіпсокартоном на профілі!" А це означає, що ширина коридору тепер вже не 90 см, а 80!

Знову їду на об'єкт, примушую розібрати все, що вони наваяли. Одночасно виявляю, що вони вже й в спальні попрацювали: зашили всі стіни та стелю гіпсокартоном на ті ж профілі (при абсолютно нормальній штукатурці), забули зробити виводи під розетки та вимикачі, а про приховане підсвічування на стелі взагалі не подумали!!! З кресленнями не розібралися.

А як виявилося згодом, просто ніколи цього не робили раніше і вирішили, що замовник не помітить. Більш того, просили мене переконати замовника, що так краще! Про свою реакцію на таку пропозицію я навіть розповідати не буду.

У проекті було передбачене створення вбиральні. При цьому стінки планувалося зробити з цегли або піноблоків, адже на них кріпитимуться полиці, системи зберігання речей. Поки замовник їздив за матеріалами, хлопчики вже спорудили перегородку з металевих профілів і зашили її гіпсокартоном!

По суті, хлопці нічого іншого й робити-то не вміли. Штукатурка та цегляна кладка для них - з області фантастики. Тому й ліпили гіпсокартон та профілі скрізь. Я порадила клієнту скоріше розпрощатися з такими фахівцями. Але поки він на це зважився, хлопці встигли обідрати штукатурку з решти стін.

Серед моїх партнерів на той час звільнилася ще одна бригада. Ось лише ціни трохи піднялися, і клієнт зрозумів - треба було погоджуватися на першу пропозицію. Вже й ремонт закінчився б, і грошей витратив би суттєво менше. Потім він знаходив ще когось сам, але за цінами ніяк не міг встигнути. От так і стоїть абсолютно порожня розламана квартира в новобудові, стоїть вже рік. Проект не реалізований, гроші знецінилися, і замовник залишився у розбитого корита.

Висновки робіть самі. 

Кафе "Арабіка"

Кафе "Арабіка"

авт.: Губарець М.

 
   
 

Ремонт
за мінімальну суму?

Мы знаємо,
як це зробити!
 
   
 

Вітальня для екстремалів

Вітальня для екстремалів

авт.: Губарець М.

 
   
 

 Авторські предмети декору

Носорог

 
   
 

Дизайн однокімнатної квартири

За пропозицією дизайнера, меблі повинні бути максимально легкими і прозорими, щоб не захаращувати кімнату

авт.: Губарець М.

 
   
  
   
 

Декорування інтер`єру авторськими панно

Виготовлення декоративних панно стало сюжетом телепередачі "Чотири стіни" на УТ-1

авт.: Губарець М.

 
   
 
Хрустальные люстры из Богемии.  Кристаллы Сваровски
 
 
 
Рейтинг сайтов 3D Architech UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Каталог сайтов на http://www.allproperty.com.ua/ Архитектурно-строительный портал BAU.ua Маленькая кухня