Дизайн та декор інтер'єрів

пп "оселя мрій"
(097)-682-25-73     info@o-m.com.ua
РУС ENG  
Дизайн інтер'єрів  Декор  Феншуй  Консультації  Планування
Головна  
Новини  
Наша команда  
Послуги та ціни  
Галерея проектів  
Квартири
 
Офіси
 
Кафе та ресторани
 
Оформлення фасадів
 
Приватні будинки, котеджі
 
Зараз в роботі  
Авторські роботи  
Статті  
Наші партнери  
Питання та відповіді  
Інтер`єрний конструктор  
Обери колір
 
Обери стиль
 
Обери приміщення
 
Історія одного ремонту  
Контакти  
Мапа сайту  


31.04.2010 Замовникові представлені перші ескізи по будинку в c.Чайка. Майже чиста класика - б ...

На Головну /  Блог Версія для друку Контакти Мапа сайту   

Як розміститися вдвох в одній кімнаті?

29.12.2008

Редакторка журналу для підлітків "Баттерфляй" звернулася до мене з пропозицією стати співавтором рубрики "Room Style". Ось один з листів, який надійшов до редакції від юних читачок:

Привіт, мій любий «Баттерфляй». Пишуть тобі сестрички Аліна і Христя. Вже 8 років ми живемо в одній кімнаті. Звичайно, ми дружимо між собою, але частенько виникають суперечки саме із-за нашої спільної кімнати. Так як у нас різниця у віці 4 роки, а до того ж і різні характери – нам іноді дуже важко досягти спільного рішення щодо оформлення інтер’єру нашої кімнати. Допоможіть, будь ласка, знайти компроміс: як зробити так, щоб не ділити кімнату на дві частини, а дві різні частинки об’єднати, аби досягти максимального затишку для двох люблячих сестричок?

З повагою, Аліна – 14 років, Скорпіон, обожнюю музику, багато танцюю; Христина – 10 років, за знаком Зодіаку Діва, займаюся гімнастикою.

Оскільки з катастрофічним браком місця у наших малогабаритних квартирах рано чи пізно доводиться стикатися практично кожному з нас, я навожу тут повну відповідь на цей лист. Сподіваюся, мої поради стануть вам у нагоді.

Привіт, дівчата!

Для того, щоб дати пораду стосовно інтер’єру, раціональної організації простору, бажано бачити приміщення та предметно поговорити з людьми, які будуть там жити чи працювати. Особисте відвідання кімнати можна замінити детальним планом та фотографіями. А от особисте спілкування з вами як з хазяйками цього приміщення замінити практично неможливо. На жаль, належність до того чи іншого знаку Зодіаку дає лише дуже приблизне уявлення про особистість, уподобання та звички. Тому мої поради щодо оформлення вашої кімнати сьогодні матимуть досить узагальнений характер.

Почнемо з того, що зонувати приміщення можна не лише за допомогою перегородок та ширм, але й за допомогою кольору, фактур та форм.


Спочатку домовтеся, які кольори ви хотіли б використати в інтер’єрі, та поділіть їх між собою. Наприклад, кольори Христини – зелений та жовтий, а кольори Аліни – помаранчевий та білий. Бажано, щоб кольорів не було забагато, 3-4 – оптимальний варіант. Виходячи з цього, наповнюйте кімнату речами власних кольорів, намагаючись додержуватися певного балансу. Можна й стіни пофарбувати в такій гамі, поєднавши кольори якимись хвилястими лініями.Спочатку домовтеся, які кольори ви хотіли б використати в інтер’єрі, та поділіть їх між собою

Кольорів може бути й менше – обмежтесь двома. Але тоді зіграйте на різних текстурах та візерунках. Скажімо, більш емоційна та рухлива Аліна вибере для себе квіткові або хвилясті орнаменти, а більш організована та серйозна Христина надасть перевагу смужкам чи квадратикам. Відповідно, ковдри, подушки, чохли на стільцях будуть абсолютно однаковими за формою та розміром, але відрізнятимуться кольором чи оздобленням. Таким чином, кімната одночасно буде і поділена, і об’єднана в єдиному стилі. Навіть звичайні підставки для олівців та ручок можуть набути індивідуальності, адже розмалювати їх акриловими фарбами зовсім нескладно. Та й спільна робота над оформленням власної кімнати ще більше здружить сестричок.

Зонувати приміщення можна не лише за допомогою перегородок та ширм, але й за допомогою кольору, фактур та форм.
Зонирование помещения может осуществляться не только с помощью перегородок, но и с помощью цветов, фактур, форм

А щоб уникнути сварок та непорозумінь – поділіть "зони впливу". Тобто, кінцеве рішення стосовно якогось інтер’єрного питання прийматиме лише одна з вас. Якщо за оформлення вікна відповідатиме Аліна, то Христина прийматиме рішення стосовно стін. Звичайно ж, ви маєте радитися, висловлювати свої побажання. Але остаточний вибір з конкретного питання робитиме лише хтось один. Причому, ці "зони впливу" бажано розподілити заздалегідь, аби не було ніяких образ. До того ж, якщо ви дійсно любите одна одну, то Аліні ніколи не спаде на думку викинути улюблений вазон Христини, якщо та вирішить, що якась з фотографій улюбленого актора сестрички не пасує до створеного інтер’єру.  Навпаки, люблячі люди отримують найвище задоволення, коли роблять приємне своїм близьким. До речі, це стосується не тільки родичів.Зонирование помещения может осуществляться не только с помощью перегородок, но и с помощью цветов, фактур, форм

Декоруйте інтер’єр за допомогою доступних вам матеріалів

Ще одна порада – декоруйте інтер’єр за допомогою доступних вам матеріалів. Наприклад, залишками тканини від штор легко прикрасити вазони або рамки для фотографій, чи зробити з них незвичайні картини. Акрилові фарби застосовуйте для розпису предметів зі скла, порцеляни, дерева або пластмаси. Головне – почуття міри та смаку. Впевнена, що разом ви зможете надати своїй кімнаті шарму, стилю, а головне – унікальності.
 

Кабінет психологічного розвантаження

Кабінет психологічного розвантаження

авт.: Губарець М.

 
   
 

Ремонт
за мінімальну суму?

Мы знаємо,
як це зробити!
 
   
 

Офіс юридичної фірми

Офіс юридичної фірми. Кімната переговорів

авт.: Губарець М.

 
   
 

 Авторські предмети декору

Носорог

 
   
 

Маленька квартирка для великої родини

Маленькая гостиная в маленькой квартирке

авт.: Губарець М.

 
   
  
   
 

Дизайн-проект гостинки та його реалізація

Дизайн-проект гостинки та його реалізація

авт.:Губарець М.

 
   
 
Хрустальные люстры из Богемии.  Кристаллы Сваровски
 
 
 
Рейтинг сайтов 3D Architech UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Каталог сайтов на http://www.allproperty.com.ua/ Архитектурно-строительный портал BAU.ua Маленькая кухня