Дизайн та декор інтер'єрів

пп "оселя мрій"
(097)-682-25-73     info@o-m.com.ua
РУС ENG  
Дизайн інтер'єрів  Декор  Феншуй  Консультації  Планування
Головна  
Новини  
Наша команда  
Послуги та ціни  
Галерея проектів  
Квартири
 
Офіси
 
Кафе та ресторани
 
Оформлення фасадів
 
Приватні будинки, котеджі
 
Зараз в роботі  
Авторські роботи  
Статті  
Наші партнери  
Питання та відповіді  
Інтер`єрний конструктор  
Обери колір
 
Обери стиль
 
Обери приміщення
 
Історія одного ремонту  
Контакти  
Мапа сайту  


31.04.2010 Замовникові представлені перші ескізи по будинку в c.Чайка. Майже чиста класика - б ...

На Головну /  Блог Версія для друку Контакти Мапа сайту   

Що було раніше?

Мало хто зараз намагається відповісти на питання: "Що було раніше – яйце чи курка?" Зате виникає питання більш суттєве: що потрібно завершити насамперед – дизайн-проект чи ремонт?

Відповідь тут напрошується сама собою – поки не визначишся точно, що хочеш отримати, ремонт краще не починати. Інакше він загрожує затягнутися на невизначений термін, спричинить зайві витрати, а результат може не принести задоволення (як відомо, краще – ворог хорошому).

У мене був невеликий проект (однокімнатна квартира в новобудові), робота над яким тривала довгі місяці саме через те, що замовник ніяк не міг визначитися в своїх бажаннях. Планувальних і конструктивних рішень вийшло близько десятка, на момент передачі замовникові креслень колірна гамма так і не була остаточно визначена, декоративні матеріали не були вибрані.

Це, звичайно, психологічна проблема замовника. Він не може зупинитися і прийняти рішення. А раптом от так буде краще? А що, якщо я знайду ще красивіші шпалери?.. І так до нескінченності.

Саме з цієї причини найскладніше було працювати із санвузлом. Ситуація посилювалася ще й стрімким зростанням цін. Варіанти, прийнятні замовникові за вартістю, відміталися їм беззаперечно ("хочу Іспанію!"). Іспанська плитка, як ви розумієте, теж є в різному ціновому діапазоні. Тут вже починалися інші аргументи – тут малюнок занадто жіночий, там колір не подобається, то хочеться плитку під дерево ("чисто чоловічий дизайн"), то вона здається занадто темною...

В результаті клієнтові сподобалася колекція FANTASY іспанської фабрики ARANDA. Чого більше в цій колекції – чоловічого або жіночого – судіть самі:
Коллекция FANTASY испанской фабрики ARANDA
Коллекция FANTASY испанской фабрики ARANDA

З чотирьох наявних кольорів (рожевий, оранжевий, блакитний, салатовий) замовник вибрав самий "чоловічий" – рожевий!

Вартість цієї плитки явно не співпадала з фінансовими можливостями замовника, особливо це стосувалося декорів. І клієнт вирішив заощадити саме на декорах, хоча в них і полягає вся краса цієї колекції.

Коллекция FANTASY испанской фабрики ARANDA
Коллекция FANTASY испанской фабрики ARANDA

Сучасні варіанти розкладки плитки – з великими площинами одного кольору, з панно, що дозволяє показати всю красу декору, – не приймалися. Адже багато декорів – дорого. Логіка така: а може, зробити всю ванну рожевою (пам'ятаємо про "чисто чоловічий інтер'єр"), пару білих смуг по периметру, а декорчиків взяти 2-3 штуки й як розкидати їх по стіні?

Предложенная раскладка плитки
Предложенная раскладка плитки
Предложенная раскладка плитки

Отримавши візуалізацію бажаного, замовник зрозумів, наскільки нудно йі убого виглядатиме ванна кімната, незважаючи на вельми недешевий матеріал. Він почав схилятися до рішень, запропонованих дизайнером. А час йшов, ціни продовжували зростати. В результаті, кількість плитки була розрахована вельми приблизно, майже навмання. А через добу після того, як замовлення було зроблене, клієнт зателефонував і сказав, що згоден з моїм варіантом розкладки. Довелося дзвонити постачальникам, на ходу вносити зміни до замовлення.

Можна було б на цьому поставити крапку, оскільки від авторського нагляду клієнт відмовився, посилаючись на те, що йому і так все зрозуміло, а з працівниками від якось розбереться сам.

Але до кінця цієї історії було ще далеко. Через місяців п'ять він знову зателефонував і спитав, чи не можна повернути плитку, що залишилася (в ході роботи він знову щось поміняв). Зрозуміло, через такий проміжок часу про повернення товару вже не могло бути й мови – дуже вже складно все це проводити по бухгалтерії. Чому так затягнувся процес ремонту, зрозуміти було складно – занадто довго переносилися перегородки, занадто багато разів мінялася думка щодо розташування обладнання (як сантехнічного, так і кухонного). І це все – вже за наявності затвердженого проекту і "ніби" остаточно ухваленого рішення.

А ціни на роботи й матеріали за цей час, звичайно, знову виросли. А те, що куплене "про запас", фактично пропадає дарма. Виходить, що без точного розрахунку приступати до якихось рішучих дій не має сенсу. Як то кажуть, сім разів відміряй – один раз відріж.

 

Кабінет психологічного розвантаження

Кабінет психологічного розвантаження

авт.: Губарець М.

 
   
 

Ремонт
за мінімальну суму?

Мы знаємо,
як це зробити!
 
   
 

Не дитяча дитяча

Не дитяча дитяча

авт.: Губарець М.

 
   
 

 Авторські предмети декору

Носорог

 
   
 

Вітальня для екстремалів

Вітальня для екстремалів

авт.: Губарець М.

 
   
  
   
 

Дворівнева квартира
на Оболоні

Помпезний трьохріжковий ліхтар біля плетеної лавки – природні садові атрибути. Але на 16 поверсі це вельми несподівано, мило й весело

авт.: Губарець М.

 
   
 
Хрустальные люстры из Богемии.  Кристаллы Сваровски
 
 
 
Рейтинг сайтов 3D Architech UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Каталог сайтов на http://www.allproperty.com.ua/ Архитектурно-строительный портал BAU.ua Маленькая кухня