Дизайн та декор інтер'єрів

пп "оселя мрій"
(097)-682-25-73     info@o-m.com.ua
РУС ENG  
Дизайн інтер'єрів  Декор  Феншуй  Консультації  Планування
Головна  
Новини  
Наша команда  
Послуги та ціни  
Галерея проектів  
Квартири
 
Офіси
 
Кафе та ресторани
 
Оформлення фасадів
 
Приватні будинки, котеджі
 
Зараз в роботі  
Авторські роботи  
Статті  
Наші партнери  
Питання та відповіді  
Інтер`єрний конструктор  
Обери колір
 
Обери стиль
 
Обери приміщення
 
Блог  
Історія одного ремонту  
Контакти  
Мапа сайту  Новини
31.04.2010 Замовникові представлені перші ескізи по будинку в c.Чайка. Майже чиста класика - б ...

На Головну /  Галерея проектів  /  Квартири Версія для друку Контакти Мапа сайту   

Дизайн-проект 3-кімнатної квартири на вул. Пирогова в м. Вінниця (мікрорайон “Поділля”)

Проект "Ласкаво просимо на свято!". Спальня.

Кількість кімнат: 3  
Загальна площа: 89.92 м2  
Автор проекту: Марина Губарець  

В цій квартирі оселилося молоде подружжя з маленькою донькою. Але на одній дитині батьки зупинятися не збираються. Тому вирішили ніяких глобальних перепланувань не робити, адже через якийсь час може знадобитися ще одна окрема кімната. Лише в довгому коридорі було встановлено додаткову перегородку з розсувними дверима, яка відокремлює приватну зону від гостьової. Крім того, від дверей у вітальню та суцільної перегородки вирішили поки що відмовитися, додавши, таким чином, простору та світла у передпокій.

Проблеми


План квартири після перепланування. Встановлена додаткова перегородка в коридорі. Лоджії в кухні та спальні об'єднані з основним приміщенням та утеплені

План квартири після перепланування.

Кольорові та стилеві уподобання господарів було досить складно визначити. Вони звикли до бежевого кольору, максимально простих форм, прямих та перпендикулярних ліній. Але все це уже стало нудним та нецікавим. Хотілося чогось незвичайного, але експерименти лякали.

Дизайнеру довелося докласти чимало зусиль, щоб з'ясувати, де й за яких обставин подружжя почувається найкомфортніше, як вони уявляють місце, де їхня душа зможе бути абсолютно щасливою.

Після проведення аналізу квартири згідно із законами феншуй виявилося, що проблемними зонами для всіх мешканців є коридор (ділянка безпосередньо біля вхідної двері) та вітальня. Щоб подолати вплив негативних енергій, необхідно використовувати в цих зонах яскраве освітлення, насичені кольори, які б викликали максимум позитивних емоцій.
 

Передпокій


Обоє господарів активно і багато працюють, часто повертаються додому пізно, стомлені й мають не найкращий настрій після виснажливого робочого дня. Тому вирішили створити уже при вході в квартиру таку атмосферу, яка б заставила залишити за дверима всі проблеми, забути про роботу й повністю присвятити залишок дня сім'ї. Як тільки людина заходить в квартиру, у неї повинно виникати відчуття свята, піднесений настрій. Атмосфера радості створюється за допомогою яскравих з позолотою текстильних шпалер, незвичного м'якого декору меблів та "урочистого" освітлення. Хвиляста лінія, утворена меблями, задає певний ритм і піднімається вгору по мірі просування до вітальні. Такими ж наростаючими хвилями піднімається й настрій.
 Передпокій. Додаткова перегородка відокремлює приватну зону від гостьової. Багаторівневі меблі задають певний ритм.

Передпокій. Вид на вітальню.

Передпокій. Додаткова перегородка
відокремлює приватну зону від
гостьової. Багаторівневі меблі
задають певний ритм

Передпокій. Вид на вітальню

Що найдивніше, господарка, яка категорично заявляла, що червоного кольору не любить і стає від нього агресивною, побачивши ескіз, замислилася і з подивом сказала, що їй подобається. Вона дуже реально змогла собі уявити, як це м'яке червоно-золотаве полум'я наповнює енергією її стомлене тіло й розум. Мабуть, ще з дитячих казок у нас в пам'яті закарбувався образ королівських палаців: оксамитова обивка меблів та стін, пурпур з позолотою, урочиста атмосфера. Цей образ і взяв за основу дизайнер, і він викликав у господарів відповідні емоції.

Вітальня. Вид на передпокій.

Вітальня. Вид на передпокій

Вітальня

Урочистість та святковий настрій супроводжують Вас і у вітальні. Її колір не настільки насичений, як у передпокої, але золотавий відтінок стиглих персиків наповнює кімнату теплом та сонцем, якого тут так не вистачає, оскільки вікна виходять на північний схід. Плавна лінія підшивної стелі починається у передпокої та продовжується у вітальні. Конструктивні елементи незвичної форми заставляють відволіктися від буденності, м'який диван запрошує відпочити та розслабитися. Зручні полиці за спинкою дивану та у отворі напіварочного "вікна в Європу", точніше, у передпокій можна використовувати як для декору, так і суто з практичною метою. Наприклад, можна поставити на них чашки чи таці з бутербродами, коли на столі не вистачає місця, або ж не хочеться зайвий раз бігати до кухні.

Стилізація каміну - ще один штрих до романтичої та приємної атмосфери. Декоративні конструкції на стінах та стелі змінюють звичну прямокутну геометрію. Задню стінку "каміну", ніші в підвісній стелі та фальш-стіні декоровано дзеркалами, які створюють ілюзію, ніби далі та вище є ще одне приміщення. Нетрадиційно вирізані фото-шпалери, підтримують загальну "неправильність" форм і деяку сюрреалістичність.

Вітальня. Фальш-камін та дзеркальна ніша.
Вітальня. Ніяких традиційних форм – ні на стелі, ні на стіні
Вітальня. М’який диван запрошує відпочити та розслабитися.

Вітальня. Фальш-камін
та дзеркальна ніша

Вітальня. Ніяких традиційних
форм - ні на стелі, ні на стіні

Вітальня. М'який диван запрошує
відпочити та розслабитися.

Не останню роль в створенні святкової атмосфери відіграє багаторівневе освітлення та використані матеріали. На стіни та гіпсокартонні конструкції нанесена фактурна штукатурка. Подіум обшитий тим же ковроліном, з якого виконане овальний килимок на підлозі. Обивка дивану, стільця біля піаніно й меблів у коридорі виконано з тканини такого ж кольору, але іншої фактури. В тон підібрані штори.

Спальня. Зусилля дизайнера були спрямовані на створення сонячної лісової галявини з квітами.

Спальня. Зусилля дизайнера були
спрямовані на створення сонячної
лісової галявини з квітами

Спальня

Під час розмови з господарями дизайнер з'ясував, що найкращим місцем для відпочинку подружжя вважає ліс, сонячну галявину з квітами. Тому всі зусилля були спрямовані на відтворення цієї атмосфери. Підібрані відповідні "природні" кольори: сонячний жовтий, оливковий, коричневий. Ковролін з довгим ворсом імітує траву. Для простирадла, подушок та обивки пуфів і спинки ліжка було знайдено чудову тканину - на блискучій шовковій основі оксамитові квіти. Із цієї ж тканини потім виготовили й панно. Всередині гіпсокартонної конструкції на стелі закріплена драпіровка з легкої вуалі з аплікацією у формі листя. Вмонтовані у підшивну стелю лампи дають ефект сонячного світла, що пробивається крізь листя. Спальня, як і вітальня, виходить на північний схід. Тому справжнього сонячного світла в кімнаті не вистачає. Враження тепла й сонячності інтер'єру додають яскраво жовті стіні та стеля.

Лоджія об'єднана з кімнатою та утеплена. Таким чином, з'явилося додаткове приміщення, де можна провести романтичний вечір удвох. Стільці та столик вибрали складні, садові: вони і місця небагато займають, і прибрати їх при потребі легко, та й загальний стиль інтер'єру підтримується. Лоджія досить широка, тому на ній також знайшлося місце для вбудованої шафи з дзеркальними дверима.

Лоджія обклеєна світлими шпалерами з рослинним малюнком. З цих же шпалер та дерев'яних планок зроблено декоративні панелі на стінах кімнати.

Спальня. Для декорування підбиралися природні кольори та матеріали.
Спальня. На утепленій лоджії знайшлося місце для вбудованої шафи з дзеркальними дверима та невеличкого садового столика з двома стільцями
Спальня. Яскравий колір стелі та стін, а також вмонтована у гіпсокартонну конструкцію підсвітка створюють ілюзію сонячного світла, що пробивається крізь листя

Спальня. Для декорування підбиралися
природні кольори та матеріали

Спальня. На утепленій лоджії знайшлося
місце для вбудованої шафи з
дзеркальними дверима та невеличкого
садового столика з двома стільцями

Спальня. Яскравий колір стелі та стін,
а також вмонтована у гіпсокартонну
конструкцію підсвітка створюють ілюзію
сонячного світла, що пробивається
крізь листя

  


Дитяча кімната. Невеликий спортивний комплекс необхідний для дитини

Дитяча кімната. Невеликий спортивний
комплекс необхідний для дитини

Дитяча кімната

Однією з вимог батьків було обов'язкове обладнання невеличкого спортивного майданчику та робочого місця з комп'ютером. Крім того, бажано було передбачити місце для ще одного ліжка на той випадок, що в сім'ї з'явиться ще одна дитина.

Найрозумнішим рішенням дизайнеру здалося об'єднання підвіконня з поверхнею столу. Таким чином, економно використовується місце, а на стіні можна влаштувати зручні полиці для книг, зошитів та решти потрібних в роботі речей. Поки що цим столом та комп'ютером користуватимуться батьки, пізніше доведеться поступитися робочим місцем дітлахам. Щоб відокремити робочу зону від ігрової та спальні, стелю в цій частині кімнати трохи приспустили, влаштували додаткове освітлення та вмонтували механізм, за допомогою якого можна опустити зверху захисний екран-ширму, щоб світло не заважало тому, хто спить.

А біля дверей ми облаштували справжній замок для маленької принцеси. Він складається з кількох елементів. Ліжко підняте на висоту 1 м, а під ним влаштоване ігрове місце. На стіні закріплений стелаж шириною 10 см. На ньому чудово розміщуються іграшки. Верхня частина стелажу представляє собою макет замку. Цей стелаж виконує також і захисну функцію. Справа в тому, що, згідно з розрахунками по феншуй, найсприятливіший напрямок для дитини - південний схід. У вузькій та довгій дитячій кімнаті розташувати ліжко в потрібному напрямку можна лише біля стіни, що межує з санвузлом, а таке сусідство не дуже сприятливе. Тому вирішили захистити спальне місце дитини від негативної енергії, трохи відсунувши ліжко від стіни і встановивши між ними стелаж-замок. Тема замку повторюється у декоративних панелях з корки. При необхідності ще одне спальне місце можна поставити під прямим кутом до дитячого ліжка.

Дитяча кімната. Робоча зона від ігрової відокремлюється кольором
Дитяча кімната. Робоче місце можна відгородити ширмою, що опускається зі стелі
Дитяча кімната. Ліжко перетворилося на справжній замок для маленької принцеси

Дитяча кімната. Робоча зона від ігрової
відокремлюється кольором

Дитяча кімната. Робоче місце можна
відгородити ширмою, що опускається
зі стелі

Дитяча кімната. Ліжко перетворилося
на справжній замок для
маленької принцеси

Оригінальна шафа з висувним кронштейном для одягу утворює невеличкий коридор біля вхідних дверей. Для решти речей вздовж протилежної стіни встановлено комод.

Інші матеріали розділу

 Класика у чотирикімнатній квартирі на Татарці
 Гостинка на Озерній - планувальні рішення
 Дизайн та перепланування в однокімнатній квартирі (новобудова на Осокорках)
 Двокімнатна квартира у м.Вишневе

Пятиметровая кухня в двухкомнатной "чешке" после ремонта

Двухкомнатная "чешка" после ремонта

Двухкомнатная "чешка" после ремонта

Цей проект – наочний доказ того, що і в маленьких квартирках є місце для творчості, фантазії та оригінальних рішень.

Завдання стояло нелегке - повністю змінити простір і перетворити "вбиту чешку" на сучасне та зручне житло...   

Проведено невелике перепланування. Як основні оздоблювальні матеріали використані декоративна штукатурка, бамбук, дзеркала та скло...

Читати далі...

 Бюджетна кухня

Бюдджетная кухня

Бюдджетная кухня
Бюдджетная кухня
Навіть якщо ви дуже обмежені в коштах, привести в порядок своє житло цілком можливо. Простий приклад - восьмиметрова кухня ...

Читати далі ...

 Космічний интер`єр - кімната для хлопчика-підлітка

Космічний інтер`єр в кімнаті для хлопчика-підлітка

Космічний інтер`єр в кімнаті для хлопчика-підлітка
Космічний інтер`єр в кімнаті для хлопчика-підлітка

Тема космосу не може бути нецікавою для  12-річного хлопчика. В 13-метровій потрібно було розташувати не тілько спальне та робоче місце, але й гардероб, і шведську стінку з турником...

           

Читати далі...

 Авторське панно з тканин, що використані в інтер`єрі

Авторское панно из интерьерных тканей и гипса

Авторское панно из интерьерных тканей и гипса
Авторское панно из интерьерных тканей и гипса
Ідеальний декор для помешкання підібрати непросто - то стиль не підходить, то колір, то фактура. Тому наша дизайнерка Марина Губарець взяла залишки тканин, що були використані в інтер`єрі, та створила з них панно...

Читати далі ...

 Оливкові хвилі - дитяча на двох

Інтер`єр дитячої на двох в двох кольорах: оливковому та молочному

Інтер`єр дитячої на двох в двох кольорах: оливковому та молочному

Інтер`єр дитячої на двох в двох кольорах: оливковому та молочному

Інтер`єр дитячої для двох  малюків - дворічного хлопчика та трирічної дівчинки. Вихідною точкою послужило двохярусне ліжко з масива дерева, яке замовники побажали зберегти. В цій комнаті всього порівну: білого й зеленого, плавних ліний та грубоватих текстур, блиску й оксамиту. У кожного з дітей є своя шафа, своя тумбочка, своє ліжко й персональне робоче місце...              

Читати далі...

 Кімната відпочинку з більярдом - інтер`єр з дерева

Кімната відпочинку з більярдом в приватному будинку, м.Київ
Кімната відпочинку з більярдом в приватному будинку, м.Київ

Кімната відпочинку з більярдом в приватному будинку, м.Київ

Приміщення, що примикає до будинку, спочатку проектувалося під гараж.
Однак, власник будинку вирішив обладнати тут кімнату відпочинку з більярдом
.  

Побажання замовника: оформити інтер'єр в стилі кают-компанії, використовувати дерево і гобелени...              

Читати далі...

 Декорування дверей. Сюжет для телепередачі "Чотири стіни" на УТ-1

Декоруванння дверей. Сюжет для телепередачі

Декоруванння дверей. Сюжет для телепередачі
Декоруванння дверей. Сюжет для телепередачі

Практично кожен з нас привозить з відпустки камінчики, черепашок, корінці та інші скарби, які роками перекладаються з місця на місце, а потім викидаються.

Наша дизайнерка збирає на морському березі скельця, оброблені морем. Вода і пісок стерли гострі краї і перетворили ці скельця на прекрасний матеріал для декору...              

Читати далі...

 Вікно до Європи - майже класичний інтер`єр

Класичні ліпні елементи, традиційна кольрова гама та матеріали задають характер інтер`єру

Вікно до Європи - майже класичний інтер`єр
Вікно до Європи - майже класичний інтер`єр

Замовники недавно повернулися з поїздки по Італії, привезли масу фотографій. Враження виявилися настільки сильними, що вони дуже захотіли зробити класичний інтер'єр, наповнити його привезеними сувенірами і обов'язково використовувати власні фотографії...              

Читати далі...

 Декорування інтер`єру авторськими панно

Виготовлення декоративних панно стало сюжетом телепередачі "Чотири стіни" на УТ-1

Декорування інтер`єру авторськими панно
Декорування інтер`єру авторськими панно

Щоб врівноважити червоні фасади кухні, було запропоновано прикрасити протилежну стіну декоративними панно. Це - авторські та абсолютно ексклюзивні речі, проте виготовлені вони з прозаїчних материалів...              

Читати далі...

 Використання ліпнини в інтер`єрі
Використання поліуретанової ліпнини в інтер`єрі

Використання поліуретанової ліпнини в інтер`єрі

Нещодавно відремонтована квартира, класика. Але на стику стельових плит знову утворюються щілини. Зашивати стелю гіпсокартоном пізно і вже нерозумно - внесені меблі, в'їхали люди. Для монтажу натяжної стелі довелося б знімати вже закріплені стельові карнизи і, знову ж-таки, виносити меблі. Що робити?           

Читати далі...

 Дизайн однокімнатної квартири, Солом`янка, м.Київ

Кабінет на подіумі відокремлений за допомогою фотошпалер, підлогового покриття та сучасних світильників

Меблі повинні бути максимально легкими і прозорими
Гостьова зона відокремлена фотошпалерами

Планувальне рішення|розв'язання,вирішення,розв'язування| цієї квартири можна визначити однією ємкою|ємною| фразою з|із| телереклами: "не фен-шуй|"При цьому робити|чинити| перепланування неможливо у принципі|в принципі| – будинок|дім,хата| панельний, практично всі стіни несучіЄдиний спосіб боротьби з|із| невдало організованим простором – декор та розумне функціональне зонування.

|появилося|Дизайнер запропонував декілька варіантів...
 

Читати далі...

 Гостинка на Борщагівці - дизайн-проект та його реалізація

На подіумі можна розмістити не тільки кабінет, але і дитячу

У перегородку між кімнатою і коридором вставлені склоблоки
Відремонтована кухня

Дизайн малогабаритних квартир - справа складна, але надзвичайно цікава і вдячна.

В даному випадку ми працюємо над дизайн-проектом однокімнатної гостинки. Ніяких глобальних перепланувань - тільки оригинальність підходу ...
           

Читати далі...

 Планувальні рішення однокімнатної квартири

План однокомнатной "чешки" площадью 34 кв.м.

Один из вариантов функционального зонирования в однокомнатной квартире
Один из вариантов функционального зонирования в однокомнатной квартире

Завдання було наступним - створити максимум планувально-функціональних рішень для однокімнатної "чешки" загальною площею 34 кв.м.

Дизайнер запропонував 10 варіантів. І це ще не край...
           

Читать дальше...

 Свобода з видом на Дніпро - дизайн-проект 3-кімнатної квартири в новобудові

Замовники хочуть максимально впустити в інтер'єр прекрасний|чудовий| вид|вид| на Дніпро, який відкривається|відчиняється| з балкона у вітальні. Крім того, розташування квартири на 20-му поверсі мимоволі вимагає від інтер'єру легкості і простору

Домашній кінотеатр
Гостьовий санвузол

Замовники хочуть максимально впустити в інтер'єр прекрасний|чудовий| вид|вид| на Дніпро, який відкривається|відчиняється| з балкона у вітальні. Крім того, розташування квартири на 20-му поверсі мимоволі вимагає від інтер'єру легкості і простору. Природні елементи присутні в інтер'єрі кожного приміщення. Тут виникає відчуття незвичайної свободи та єдності з|із| природою...             

Читати далі...

 Дворівнева квартира на Оболоні
Помпезний трьохріжковий ліхтар біля плетеної лавки – природні садові атрибути. Але на 16 поверсі це вельми несподівано, мило й весело

Закритий|зачиняти| дворик з|із| ліхтарями, плетеними меблями та виноградною лозою замість передпокою, посадочний майданчик для Карлсона на балконі, кабінет для творчого підлітка, напівпрозора|просвічуваність| стіна ванної кімнати – все несподівано в цьому проекті...

Читати далі...

Замовниці припав до душі умивальник, де поєднується тоноване скло й литво. Він і задав весь тон у ванній кімнаті - ванна на гнутих ніжках, гламурна плитка й вимушене розширення простору
Окрема родзинка цього приміщення - балкон. Зсередини він обшитий блакитним сайдингом та задекорований хромованими трубками, щоб візуально полегшити поручні та створити враження відкритого простору. Ландшафтні світильники вмонтовані в поручні. Декоративна плитка завершує картину. Злітно-посадочний майданчик для Карлсона готовий!
 Маленька квартира для великої родини - дизайн-проект та його реалізація
Хозяева квартиры решили отказаться от скрытой подсветки потолка, зато подобрали чудесную люстру с растительными мотивами в стиле модерн. Она прекрасно поддерживает пейзаж на фотообоях

"Найголовніше – щоб було тепло, м'яко та затишно," – сказала замовниця. І ще потрібно з комфортом розмістити трьох дітей та їхніх батьків. При цьому не можна забувати, що родина дуже хлібосольна, і в домі часто бувають гості. Гостей збирається багато: двоє бабусь, двоє дідусів, по двоє хрещених батьків кожного з дітей, у кожного з кумів – своя половина й діти. Одним словом, в нашого Омелька невеличка сімейка...

 Читати далі...

Урочистий передпокій у маленькій квартирі для великої родини
Дитяча для хлопчика в маленькій квартирі для великої родини

 Не дитяча дитяча - проект кімнати для юного джентельмена

Декоративні ніші та низькі меблі, частково заховані у фальш-стіні разом створюють органічний та функціональний ансамбль

Ліжко перемістилося у більш затишний куток, а трубу опалення замаскували під великим оригінальним світильником
Зручний комп'ютерний стіл, яскраво пофарбований гіпсокартонний короб, на якому закріплені лаконічні світильники, натяжна стеля – все це додає інтер'єру сучасності

Семирічний хлопчик, для якого призначалася дитяча кімната, чомусь взяв і подорослішав на вісім років. Зрозуміло, що шпалери з клоунами зовсім перестали його влаштовувати....

Читати далі...

 Квартира на пр. Перемоги в м. Київ - дизайн інтер`єру

Вітальня - музичний салон

Ванна кімната
Камін з білого мармуру
Подружжя музикантів часто влаштовує домашні концерти, приймає друзів. Вони багато гастролюють, звикли до постійної переміни обстановки та вражень. Їм хотілося також уникнути одноманітності у власній оселі. Тому всі приміщення господарі захотіли зробити різними за стилями та кольоровими рішеннями...

Читати далі ...

 Квартира на вул. Панаса Мирного в м. Київ - проект інтер`єру

Передпокій

Кухня
Спальня

Господарі квартири в престижній новобудові досить молоді та успішні. Вони хотіли бачити свою оселю стильною, сучасною, не схожою на інші. Основними умовами було збереження загального функціонального зонування квартири, велика та не захаращена вітальня, створення окремої комори для домашніх речей та велосипедів, на яких батьки залюбки катаються разом з обома дочками. Але у подружжя абсолютно різні уявлення про ідеальний інтер’єр...              

Читати далі...

 Вітальня для екстремалів - ескізний проект

Вітальня для екстремалівОбрані кольори та форми, дійсно, незвичні та дещо екстремальні. Але це обумовлено характером, стилем життя та уподобаннями господаря цієї кімнати та його друзів...

Читати далі...

 

Проект
"Запрошуємо на свято"

авт.:Губарець М.

 
   
 

Ремонт
за мінімальну суму?

Мы знаємо,
як це зробити!
 
   
 

Вітальня для екстремалів

Вітальня для екстремалів

авт.: Губарець М.

 
   
 

 Авторські предмети декору

Носорог

 
   
 

Дворівнева квартира
на Оболоні

Помпезний трьохріжковий ліхтар біля плетеної лавки – природні садові атрибути. Але на 16 поверсі це вельми несподівано, мило й весело

авт.: Губарець М.

 
   
  
   
 

Дизайн-проект гостинки та його реалізація

Дизайн-проект гостинки та його реалізація

авт.:Губарець М.

 
   
 
Хрустальные люстры из Богемии.  Кристаллы Сваровски
 
 
 
Рейтинг сайтов 3D Architech UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Каталог сайтов на http://www.allproperty.com.ua/ Архитектурно-строительный портал BAU.ua Маленькая кухня