Дизайн та декор інтер'єрів

пп "оселя мрій"
(097)-682-25-73     info@o-m.com.ua
РУС ENG  
Дизайн інтер'єрів  Декор  Феншуй  Консультації  Планування
Головна  
Новини  
Наша команда  
Послуги та ціни  
Галерея проектів  
Квартири
 
Офіси
 
Кафе та ресторани
 
Оформлення фасадів
 
Приватні будинки, котеджі
 
Зараз в роботі  
Авторські роботи  
Статті  
Наші партнери  
Питання та відповіді  
Інтер`єрний конструктор  
Обери колір
 
Обери стиль
 
Обери приміщення
 
Блог  
Історія одного ремонту  
Контакти  
Мапа сайту  Новини
31.04.2010 Замовникові представлені перші ескізи по будинку в c.Чайка. Майже чиста класика - б ...

На Головну /  Галерея проектів  /  Офіси Версія для друку Контакти Мапа сайту   

Кабінет психологічного розвантаження

Проект досить специфічний та багатофункціональний. Кабінет знаходиться в установі, співробітники якої постійно пов'язані з ризиком, небезпекою, фізичними та психологічними навантаженнями.

Приміщення розміром 5 х 6 м потрібно було обладнати таким чином, щоб в ньому могли проводитись як індивідуальні консультації, так і групові заняття для 8-10 осіб, а також передбачити робоче місце з компютером для психолога.

Щоб розробити концепцію інтер'єру, потрібно було знайти відповідь на питання: де після морально та фізично виснажливої роботи людина може розслабитися, відчути спокій та безпеку? Звичайно ж, не в офіційному кабінеті. І ми вирішили здихатися казенних стін. Замість них повинні з'явитися дерева, ромашкове поле, річка, безкрайнє синє небо...  З'явилися вони завдяки майстерному художнику, який, крім фарб, використав кору дерев, гілки та інші природні матеріали, створивши, таким чином, абсолютну ілюзію реальності. 

Первый эскиз. Избавляемся от стен
За основу планировочного решения взят овал
Кабинет психологической разгрузки.  Родной пейзаж способствует релаксации

Перший ескіз. Знищуємо стіни

За основу планувального рішення
взято овал

Рідний пейзаж сприяє релаксації

Пейзаж був обраний не випадково. З одного боку - свобода й простір, яких нам так не вистачає в повсякденному житті. З іншого - це не ліс, де за кожним деревом може причаїтися небезпека. Навпаки, поодинокі дерева в широкому полі дають захист від дощу та сонця, а можливість слідкувати за територією аж до самого обрію дозволяє заздалегідь побачити небезпеку. Це дуже важливо для людей такої професії. Квітуче ромашкове поле - це дуже романтична й надзвичайно гарна картина, яка пом'якшує навіть дуже суворі серця. Крім того, пейзаж повинен бути рідним, знайомим з дитинства. Чужа природа, навіть надзвичайно гарна, не сприятиме швидкій релаксації. Тому при створенні інтер'єру ми категорично відмовилися від екзотичних пальм та морських пейзажів.

Кабинет психологической разгрузки. Угол у входа использован под гардероб
Кабинет психологической разгрузки. При необходимости просмотра фильма экран опускается из короба над окном
Кабинет психологической разгрузки. Дальний угол приспособлен для индивидуальных консультаций

Кут біля входу використаний під гардероб

При необхідності перегляду фільму
екран опускається з коробу над вікном

Дальній кут пристосовано
для індивідуальних консультацій

Небо з легкими хмаритками замінила натяжна куполообразна стеля з підсвіткою. Вкриті травою та квітами схили ніби перетікають в приміщення: під вікном споруджено подіум, який за своєю формою нагадує зображений на стінах ландшафт. На подіумі встановлено живі рослини. Подіум та підлога покриті зеленим ковроліном з високим ворсом-"травою". Для обивки стільців та крісел використана тканина із зображенням польових квітів. Яскрава веселка, яку, на жаль, не кожному доводилось бачити в своєму житті, перетворилась на легкі завіси з органзи, а круглі настінні світильники можуть бути сонцем або місяцем в залежності від ситуації.

Психологу найзручніше проводити групову роботу, розташувавши відвідувачів колом. Тому за основу планувального рішення було взяте коло, яке згодом перетворилося на дещо, схоже на овал.

Кут біля входу використано під гардероб. Там же "схований" відеопроектор, аудиоапаратура замаскована під каміння, пеньки та інші деталі "ландшафту". При необхідності перегяду фільму екран витягується з коробу над вікном.

Дальній кут пристосований для індивідуальних консультацій. Крісла розташовані так, що відвідувач може бачити вхідні двері і бути впевненим, що ніхто не підслуховує його бесіду з психологом. Відвідувач може також сховатися від сторонніх очей за перегородкою. Райдужна завіса теж служить певним захистом і, крім того, її яскравий колір додає позитивних емоцій. Стеля, стіни та нехитрі меблі в цьому крихітному приміщенні створюють враження альтанки або мисливської хатинки, хоч і досить сучасної.

Кабинет психологической разгрузки. Помещение для индивидуальный консультаций напоминает беседку

Кабинет психологической разгрузки. Посетитель может спрятаться за перегородку от посторонних глаз

 Кабинет психологической разгрузки. Рабочее место психолога

Приміщення нагадує альтанку

Відвідувач може сховатися
від сторонніх очей за перегородку

Робоче місце психолога
обладнано у ніші

Робоче місце психолога облаштовано у ніші, яка закривається великими ролетними дверима. Їхня зовнішня поверхня теж розписана художником, тому в закритому стані ролети не дуже відрізняються від стін. В цій ніші, під робочою поверхнею столу, можна зберігати додаткові стільці та розкладний стіл, що можуть знадобитися при роботі з великою групою.

Таким чином, в проекті інтер'єру враховані всі вимоги психолога, який буде пряцювати в цьому кабінеті, вмонтована необхідна апаратура, забезпечений комфорт та можливість сворювати атмосферу, необхідну для релаксації й відвертої бесіди.

Інші матеріали розділу

 Кімната для проведення переговорів та психологічних тренінгів

Комната для проведения психологических тренингов и переговоров

Комната для проведения психологических тренингов и переговоров
Комната для проведения психологических тренингов и переговоров
Перед дизайнером було поставлено завдання -    обладнати приміщення під кімнату для переговорів і тренінгів (10-14 чоловік) при мінімальних змінах наявного оздоблення...

Читати далі ...

 Участь в тендері, об`явленому офісним центром

 Вхідна група майбутнього бізнес-центру
 Дизайн-проект бізнес-центру. Реконструкція стелі та перетворення коридору
Таким ми бачимо майбутній бізнес-центр Нашій команді було запропоновано взяти участь у тендері, оголошеному бізнес-центром. Компанія планує реконструювати адміністративну будівлю заводу і використовувати її під бізнес-центр. Завдання було сформульоване вельми лаконічно: ескіз вхідної групи з прохідною, можливі варіанти фасаду, сучасний інтер'єр з елементами хай-тека, мінімальні витрати при реалізації.

У нашому уявленні бізнес-центр повинен відображати саму суть бізнесу: з одного боку, системність і чіткість, з іншою - динамічність і стрімкість. І, зрозуміло, жоден бізнес не обходиться без неординарності та, якоюсь мірою, авантюрності...

Читати далі...

 Офіс приватної юридичної фірми

Офіс юридичної фірми. Кімната переговорів

 

В приміщенні приватної юридичної фірми необхідно було максимально комфортно розмістити і працівників, і відвідувачів. Керівник фирми цінує своїх співробітників і хоче, щоб вони не відчували жодних побутових та моральних незручностей. Та й керівникові потрібен окремий кабінет...

Читати далі...

 

Проект
"Запрошуємо на свято"

авт.:Губарець М.

 
   
 

Ремонт
за мінімальну суму?

Мы знаємо,
як це зробити!
 
   
 

Кафе "Арабіка"

Кафе "Арабіка"

авт.: Губарець М.

 
   
 

 Авторські предмети декору

Носорог

 
   
 

Квартира на
пр.Перемоги
м.Київ

Ванна кімната

авт.:Губарець М.

 
   
  
   
 

Маленька квартирка для великої родини

Маленькая гостиная в маленькой квартирке

авт.: Губарець М.

 
   
 
Хрустальные люстры из Богемии.  Кристаллы Сваровски
 
 
 
Рейтинг сайтов 3D Architech UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Каталог сайтов на http://www.allproperty.com.ua/ Архитектурно-строительный портал BAU.ua Маленькая кухня